Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek
ČARODĚJKY

---------------------------------

SHANNEN DOHERTY - PRUE

Datum narození: 12.04.1971

Místo narození: Mephisu,Tennesse

Znamení: Beran

Životopis:

Narodila se jako druhé dítě Toma a Rosy Dohertyových v Memphisu ve státě Tennessee. V sedmi letech se s rodinou přestěhovala do Los Angeles. Často se účastnila školních her a nosila dobré známky, ale byla také velmi samotářská. Raději než s ostatními dětmi trávila čas se svým otcem. Poprvé si zahrála ve filmu Otec Murphy roli Drusilly Shannon. Proslavila se díky seriálu "Our House". Poté se neustále pohybovala mezi televizí a filmem, hrála například v komedii "Girls Just Want to have Fun" s Hellen Huntovou a Sarah Jesicou Parkerovou. Nejvíc si jí však pamatujeme v roli Brendy Walshové ze seriálu Beverly Hills 90210. Díky němu se stávala stále známější, ale její osobní život se začal rozpadat. Čím dál více se upínala k drogám a po čtyřech letech v seriálu se jej rozhodla opustit. Dnes říká, že své kolegy z Beverly Hills 90210 nenávidí. Poté se snažila vrátit k úspěchu na dalších projektech jako byl "Almost Death" a "Mall Rats" režírovaný Kevinem Smithem. Z dalších filmů to byly třeba "Noci s nepřítelem", "The Ticket" a "Friends Til the End". V roce 1998 dostala roli Prue Halliwelové v seriálu Čarodějky, kde měla hrát spolu s Lori Romovou a Holly Marie Combs . Lori Romová, která původně hrála Phoebe, však na poslední chvíli odešla a tak místo ní nastoupila Alissa Milano (známá třeba z Melrose Place). Povídá se, že Alyssa a Shannen se nemají moc v lásce. Bohužel Shannen kvůli pití alkoholu a pozdním příchodům na plac nezůstala ani v "Čarodějkách" dlouho, protože dostala za nevhodné chování vyhazov. Její postava Prue musela zemřít a za ni nastoupila čtvrtá sestra Paige (Rose McGovan).

HOLLY MARIE COMBS - PIPER

Datum narození: 03.12.1973

Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA

Znamení: Střelec

Výška: 1,55 m

Náboženství: Protestantské

Oblíené jídlo: Italské

Studia: Professional Childrens School, New York

Koníčky: Koně, zahradničení

Životopis:

Její matce bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po pouhých dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se však o ni matka dobře starala. Když jí bylo osm, přestěhovali se s matkou do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví.

Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. V třinácti letech si zahrála malou roli ve folmu Sweet Hearts Dance, kde hrály třeba Don Johnson a Susan Sarandonová. Další role hrála třeba v New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Pokud vám předchozí filmy stejně jako mě vůbec nic neříkali, tak si ji určitě vybavíte jako Kimberly Brockovou v Picket Fences.

ALYSSA MILANO - PHOEBE

Datum narození: 19.12.1972

Místo narození: Brooklyn, NY, USA

Znamení: Střelec

Životopis:

Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Kontakt:

C/O United Talent Agency
9560 Wilshire Blvd. Suite 500
Beverly Hills, CA 90212
USA

Oficiální webová stránka: www.alyssa.com

ROSE MCGOVAN - PAIGE

Datum narození: 05.09.1975

Místo narození: Florence, Italy

Znamení: Panna

Životopis:

Rose se narodila francouzské matce a irskému otci, jako druhá nejstarší z šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Když jí bylo deset let celá rodina spolu se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki.

Arkai byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu, "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue. Ještě předtím si zahrála v nevýznamné roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992). "The Doom Generetion" byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry.

Této možnosti ihned využila a získala stálou práci v nízko rozpočtovém thrilleru "Kiss and Tell" (1996). Následně dostala roli v dalším thrilleru, který měl rozhodně větší rozpočet "Scream" (1996). Tento film se překvapivě stal trhákem a Rose v roli studentky Tatumy Riley získala mnoho příznivců.

Po zahrání v roce 1997 v televizním filmu "Devil in the Flesh" se objevila ve dvou filmech sepolu s Benem Affeckem. Poté se objevila v roli dívky, která se snaží svést velice vzrušeného Jeremy Daviese ve filmu "Going All the Way" (1997), následně v thrilleru "Phantoms" (1998). O rok později získala roli v nezávislém filmu "Jawbreaker", kde sizharála s Rebeccou Gayheart.

Oficiální webové stránky: www.rosemcgowanonline.com

JULIAN MCMAHON - COLE

Datum narození: 27.07.1968

Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Australie

Znamení: Lev

Životopis:

Julian McMahon si zahrál v úspěšném původním seriálu z produkce společnosti FX Plastická chirurgie s. r. o., jehož herecké obsazení tvoří spolu s Dylanem Walshem, Joelym Richardsonem a Johnem Hensleym. Seriál byl organizací AFI jmenován jedním z deseti nejlepších pořadů roku a byl nominován na Zlatý glóbus a ceny GLAAD Award a Golden Satellite Award. Na Golden Satellite Award byl za svou roli nominován i sám McMahon. Na televizní obrazovce se objevil také v seriálu NBC Profiler a úspěąné televizní show z produkce WB Čarodějky, v níž si zahrál s Alissou Milano, Holly Marii Combs, Shannen Doherty a Rose McGovan.

Julian McMahon si nedávno zahrál v nezávislém filmu Prisoner debutujících režisérů Davida Alforda a Roberta Lynna. Za sebou má také titulní roli v dalším nezávislém filmu Meet Market. Do jeho televizního portfolia dále patří drama The Power, The Passion a úspěšný seriál Home and Away, v němž si zahrál s Guyem Pearcem, Heathem Ledgerem, Martinem Hendersonem a Naomi Watts.

V roce 1992 se mu podařilo prorazit v americké televizi díky roli Iana Raina v seriálu Another World. Zahrál si také v televizních filmech In Quiet Night a Another Day. Jako host se objevil v seriálu Will & Grace. Na stříbrném plátně jsme jej mohli vidět ve filmech Wet and Wild Summer! a Chasing Sleep. Má za sebou také několik divadelních her včetně Love Letters.

BRIAN KRAUSE - LEO

a

Datum narození: 1.02.1969

Místo narození: El Toro,Kalifornie,USA

Znamení: vodnář

Stav: rozvedený

Barva Očí: zelená

Koníčky: golf,rychlá

Životopis:

Nápad dát se na hereckou dráhu se v Brianově hlavě zrodil na střední škole. V šestnácti letech se přihlásil do herecké školy a začal pracovat v televizi. Poté získal hlavní roli ve filmu Návrat do modré laguny, kde hrál s Millou Jovovich. Další role byly spíše divadelního ražení- hrál např. v Stephen Kingových "Sleepwalkers", "The Liar´s Club", "Kiss of Fate" a "Mind Games". Do seriálové branže se dostal ještě před Čarodějkami, u nás jsme ho mohli například vidět ve Walker Texas Rangerovi. Během svého volného času hraje golf nebo pečuje o svůj dům v Los Angeles, kde žije se svojí ženou a synem.

DREW FULLER - CHRIS

Datum narození: 19.5.1980

Místo narození: Los Angeles, California, USA

Znamení: Býk

Životopis:

Narodil se v Los Angeles, kde vyrůstal. Svou kariéru si začal budovat už ve 12 letech, když ho starý rodinný přítel dostal na obálku časopisu UCLA a tam si ho všiml jeden agent. Rozhodl se počkat pár let a v šestnácti vstopil do světa modelingu. Velmi rychle po tom se stal topmodelem a dělal pro tak prestižní firmy jako Tommy Hilfiger, Prada nebo Club Med. Jeho pěkný vzhled mu lehce dopomohl k nabídkám takových komerčních velikánů jako Pepsi, J. Crew, Subway a Toyota.
Jeho první role ve filmu byl zabiják Rod Farrel ve filmu Vampire Clan. Hrál tam zdrogovaného vraha, který si o sobě myslí, že je upír a brutálně zabije nevinnou rodinu na Floridě v roce 1996. Jeho další film The One získal diváckou cenu na The Sundance Film Festival. Jeho další filmy jsou Angels Don't Sleep Here a Close Call, ale proslavily ho až Čarodějky, kde si zahrál Chrise.
Ve svém volném čase, Drew rád hraje basketbal nebo tenis, surfuje, jezdí na snowboardu a miluje horolezectví. Drewovi rodiče jsou velice aktivní (jeho otec každý den ráno chodí surfovat), takže celé své dětství prožil na tenisovém place, na horách nebo ježděním na kole. V současné době bydlí ve svém domě s kočkou jménem Chad.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Coerce : Blood require table

(ADunDalimajelm, 8. 10. 2018 8:32)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-sur-internet/

What is a salutary blood pressure

(ATomSlolveTYmn, 30. 7. 2018 4:56)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-tadalafil-100-quid/

joooooooooo

(Anna Pilková, 15. 4. 2011 17:18)

Jsou nej nej nej nej nej nej nej atd. jsou prostě sssssuuuuppppeeerrrrrrr nej seriál na světě dívám se na ně každej den,jsou nejlepší !!!!!!!!!!!!!

carodejky

(Rihana, 18. 6. 2008 18:21)

carodejky jsou super ale i filmi....

ČARODĚJKY

(AŇULKA, 14. 2. 2008 13:45)

JSTE FAKT UŽASNI

ČARODĚJKY

(ADA, 8. 2. 2008 13:53)

STE SUPROVÍ FAKT....

blbec

(kkoloo, 5. 2. 2008 15:07)

dddddddddddddddddddd

dobry

(paige, 5. 2. 2008 15:05)

píšeš o mě jen pravdu ale tu roli jsem v čarodějkach nemusela hrat ty schopnosti mam do opravdy

plostice

(ANCA, 3. 2. 2008 10:08)

Carodejky jsou dobryyyyyyyy!!!!!!!!!!

fdvdfvdf

(hhgzfrzdrvgdgh, 24. 12. 2007 15:44)

fuuj

juhu

(Angioletto, 11. 12. 2007 17:56)

ahojík lidičky není tady někdo kdo by se mnou chtěl mít o nich blog???Jestli ano tak pisnite na io.bella@seznam.cz

carodejky

(piper, 16. 11. 2007 15:56)

je to hrozne dobrej film divam se na neho kazdej den ve 14:40 na nove je to fakt supr film

ahoj

(Phoebe, 26. 4. 2007 15:05)

ahoj to je super blok